Mustafa Er

Mustafa Er Çarpıcı Açıklamalara İmza Attı

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Bursaspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına yoğun bir çalışma temposu ile devam ediyor. Yeni sezonda doğrudan Süper Lig’i hedef edinen yeşil beyazlı takım, bu anlamda çalışmalarına da ayrı bir yoğunluk veriyor.

Ligin başlamasına az bir zaman kala açıklama yapan Bursaspor Futbol A Takımı Teknik Direktörü Mustafa Er, son zamanların gündem isimleri Burak Kapacak ve Kubilay Kanatsızkuş’un kulüpteki geleceklerine ilişkin konuştu.

Çarpıcı açıklamalara imza atan yeşil beyazlı teknik adam, Kubilay Kanatsızkuş’un kalmak istemediğini, Burak Kapacak’ın ise kafasının karışık olduğunu ifade etti. Değerini bulması durumunda da satılabileceğini belirtti.

Kubilay’ın Kulüple Bağı Kopmuş

23 yaşındaki santrafora ilişkin yaptığı açıklamalarla gündem olan Mustafa Er, Kubilay’ın yüksek bir ihtimalle yeni sezonda Bursaspor’da olmayacağının bilgisini paylaştı. Şu an büyük olasılıkla takımdan ayrılacakmış gibi göründüğünü belirterek, kafasının çok yıprandığını ve kulüple de bağının kopmuş olduğunu ekledi. Kubilay’ın takımdan ayrılmak istediğini de açıkça ifade etti.

Kulübün diğer gündem isimlerinden olan Burak Kapacak ile ilgili de konuşan teknik adam, hiçbir futbolcunun gitmesini istemediğini söyledi. Fakat Burak’ın da gelen teklifler sebebiyle kafasının karıştığını açıkla ekledi.

Bu konu hakkında da eğer değerini bulma durumu söz konusu olursa, satılabileceğini ifade etti. Fakat değerini bulamaması durumunda Ocak ya da Haziran ayına kadar Bursaspor Kulübü’nde devam etmesini isteyeceğinin altını çizdi.

Güncel Yazılar