Mustafa Er’den Açıklamalar

TFF 1. Lig’de 12. hafta mücadelesinde 4 Aralık Cuma günü Bursaspor evinde Ümraniyespor’u konuk etti. Bu maç öncesinde Bursaspor teknik direktörü Mustafa Er bir takım açıklamalarda bulundu.

Bireysel beceri anlamında sorun yaşadıklarını belirten Mustafa Er, oyunlarını sürekli geliştirmeye çalıştıklarını söyledi. Tek ihtiyacımız olan çıkış yapabilmezi sağlayacak sonuçlar alabilmek.

Başımızı kaldırıp yolumuza devam etmek istiyoruz diyen teknik direktör Mustafa Er, ilerleyen haftalarda daha iyi bir duruma geleceklerine inandığını vurguladı.

Maç esnasında gerekli reaksiyonu göstermenin öneminden bahseden Mustafa Er, Ümraniyespor’un sürekli Covid-19 salgını ile uğraşmasına rağmen kolay bir rakip olmadığını belirtti.

Lige Oldukça Fazla Önem Veriyoruz

Ümraniyespor maçı öncesi açıklamalarda bulunan Bursaspor teknik direktörü Mustafa Er, gol yiyince motivasyonlarının düştüğünü, bunun aksine oyuna odaklanmalarının bilincinde olduğunu söyledi. Bu maç bizim için çok önemli.

Genç bir takım olduklarını dile getiren Mustafa Er, disiplinli bir şekilde ilerleyeceklerinin altını çizdi. Altyapıdan ağırlıkta futbolcularla oynadıklarını hatırlatan Mustafa Er, taraftarın yanlarında olup kendilerine destek verememesinden dert yandı.

Taraftarları karşısında oynasalardı daha iyi olurdu diyen Mustafa Er, çünkü taraftalarının hem futboldan anladığını hem de gençleri çok fazla desteklerini söyledi.

Devre arasında transfer yapmak istediklerinide dile getiren Mustafa Er, şimdiden bir transfer çalışması yapmaya başladıklarının altını çizdi.

Ziraat Türkiye Kupası’ndaki Göztepe maçına hangi kadroyla sahaya çıkacağı kendisine sorulunca Mustafa Er, tek hedeflerinin kişiden ve kadrodan bağımsız olarak takım olarak başarı ipini gögüslemektir dedi.

Şüphesiz, deplasmanda oynayacakları bu maça mutlak 3 puan paralosıyla çıkacakar.

Ali Akman Sorunsalı

TFF 1. Lig’de 12. hafta mücadelesinde 4 Aralık Cuma günü Bursaspor evinde Ümraniyespor’u konuk edecek. Bu maç öncesinde Bursaspor teknik direktörü Mustafa Er bir takım açıklamalarda bulundu.

“Ali Akman ve Ataberk Dadakdeniz’in sözleşmeleri uzatılacak mı?” sorusuna ise Mustafa Er şöyle dedi: 1. Yıl”imimiz bu konuyla ilgili çalışıyor. Şu anda herhangi bir gelişme yok.

Biz sorun çıkacağını düşünmüyoruz. Bu camianın çocukları. Onlar da gerekli adımı atacaktır.” 4 Aralık Cuma günü oynanacak maç için, her iki tarafta yaptığı antrenmanlarla bu maçın hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyorlar.