Mustafa Gönden

Mustafa Gönden Yeni Sezon Öncesi Önemli Açıklamalarda Bulundu

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü’nde sportif direktörlük görevine gelen Mustafa Gönden, gelecek sezon öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. Ateşten gömlek giydiğini bildiğini belirterek, kulübü için gözünü kırpmadan gömleği şeref ve gururla giydiğinin de altını çizdi. Görevde olduğu süreç boyunca Bursaspor’un haklarını sonuna kadar savunacak güce de sahip olduğuna dikkat çekti.

Bursaspor Kulübü’nde sportif direktörlük görevine getirilen Mustafa Gönden, sezon öncesinde önemli açıklamalara imza attı. Görevi kabul etmesinin sebebini açıklayan yeşil beyazlı teknik isim, Bursaspor’un son yıllarda başarısız dönemler geçirdiğini söyledi. Hak etmediği ya da biraz hakettiği kötü zamanlar yaşadığına da vurgu yaptı.

Bu dönemi sorgulamanın çok önemli olduğuna dikkat çeken Gönden, sorgulamayı yapmaya da devam edeceklerini ifade etti.

Teklifi Kabul Etmek Kolay Olmadı

Dibe vurmanın kulübe bir şey kazandırmayacağını belirten sportif direktör, aksine söz konusu maddi yükle dibi görme durumunda, çok şey kaybedebilme durumlarının olduğunu söyledi. Çok zor günler geçtiğinin önemle üzerinden duran Mustafa Gönden, kalbinin de her zaman armanın başarılı olmasından yana olduğunu ekledi. Ve bu sebeple de burada olduğunu ekledi.

Öte yandan kendisine sunulan teklifi, kabul etmenin kolay bir karar olmadığına dikkat çeken teknik isim, Bursaspor’la özdeşleşmiş biri olarak da normal şartları bekleme rahatlığında olunmayacağını söyledi.

Güncel Yazılar