Pablo Martin Batalla

Pablo Martin Batalla İçin Açıklama Geldi

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan, yeşil beyazlı kulübün efsanesi olarak da bilinen Pablo Martin Batalla ile ilgili açıklama yaptı. Yıldız sporcunun geleceğine ilişkin konuşan yönetici, Arjantinli oyuncunun camianın en sevilen isimleri arasında da yer aldığının özellikle altını çizdi. Öte yandan kulüpte alacağı göreve ilişkin de merak edilen bilgileri taraftara verdi.

TFF 1. Lig’de şampiyonluk için mücadele eden Bursaspor Kulübü, kalan maçlarından galibiyetle çıkıp, gelecek sezonda Süper Lig’e tekrar dönmeyi hedef ediniyor. Yoğun bir tempo ile hazırlıklarına devam eden yeşil beyazlı kulübün yönetici ismi Mesut Mestan da, Bursa taraftarı tarafından merakla beklenen Batalla konusuna ilişkin açıklama yaptı.

Teknik Direktör İbrahim Üzülmez

Bursaspor Kulübü tarihinin efsane oyuncularından biri olarak da bilinen Pablo Martin Batalla, geçtiğimiz haftalarda kulübe tekrar gelme haberiyle yeşil beyazlıları heyecanlandırmıştı. Kulüpte ne görev alacağı bilinmeyen efsane futbolcunun geleceğine ilişkin ise Mestan açıklama yaptı.

Bursaspor Kulübü’nün Teknik Direktörü’nün İbrahim Üzülmez olduğunu özellikle vurgulayan Mesut Mestan, Süper Lig’e çıkıldığında da hocayla devam edileceğini ekledi. Öte yandan yardımcılarının da belli olduğunu ekleyerek, Batalla’nın teknik ekipte yer almayacağını belirtti.

Efsane sporcuyu, idare alanında değerlendireceklerini söyleyen yönetici, bu anlamda seçimi de Batalla’ya bırakacaklarını söyledi. Yasak kalktıktan sonra da efsanenin geleceğine dikkat çekti.

Güncel Yazılar