Perry Jones

Perry Jones İle Anlaşmanın Uzatıldığı Duyuruldu

Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye’de şampiyon ilan edilmeden tescil edilen basketbol liglerinde, transfer süreci tüm hızıyla devam ediyor. Gelecek sezonda daha iyi bir kadro kurmak için çalışmalarını sürdüren Frutti Extra Bursaspor ekibi de, bu dönemde pek çok takım gibi ağırlıklı olarak iç transfere yönelmeye karar verdi.

 

Tüm dünyada etkisini devam ettiren koronavirüs pandemisi, Türkiye’de basketbol liglerinin tesciline neden oldu. Bu süreç beraberinde getirmiş olduğu küresel krizin de etkilerinin yansıması olarak spor dünyasında kendini gösterdi.

 

Gelecek sezon hazırlıklarına tüm spor kulüplerinde büyük bir çalışma ile devam edilirken, kulüplerin ise bu süreçte transfer piyasası nedeniyle en fazla yöneldiği durum iç transfer oluyor.

 

Bursa temsilcisi basketbol takımlarından olan Frutti Extra Bursaspor ekibi de bu süreçte iç transferlere yönelen takımlar arasında yer alıyor.

 

Son açıklamaya göre ise, NBA patentli olan yıldız basketbolcu Perry Jones III ile tekrardan anlaşmaya gidildiği bilgisi paylaşıldı.

 

NBA Patentli Oyuncu İle Yola Devam

 

Uzun forvet ile sözleşme yenilen yeşil beyazlı yönetim, 29 yaşındaki oyuncu ile yoluna devam etmeye karar verdi.

 

Önceki sezonda maç başına 13.57 sayı ortalaması ile Bursaspor ekibine katkı sağlayan Perry Jones, NBA kariyerinde de Oklahama City Thunder ekibinde toplam 143 maçta forma terletmişti.

Güncel Yazılar

 

.