Rion Brown

Rion Brown Bursaspor Ekibine Karşı Mücadele Edecek

Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden TOFAŞ Basketbol Takımı’nda forma terleten Rion Brown, Bursaspor’un Euro Cup’ta rakibi oldu. TOFAŞ ekibinden Slovenya temsilcisine transfer olan sporcu, Bursa temsilcisi ile aynı grupta mücadele etmiş olacak.

 

Basketbol Süper Ligi’nde mücadele veren Bursa temsilcisi TOFAŞ Basketbol Takımı’nda da forma giyen Amerikalı yıldız, Frutti Extra Bursaspor ekibinin Euro Cup’taki rakibi oldu.

 

Önce sezon Basketbol Süper Ligi’nde forma terleten Amerikalı basketbolcu, mavi yeşilli kulübün başarılı isimlerinden biri olarak biliniyor. TOFAŞ ekibinde de forma giyen başarılı oyuncu, şehrin başka temsilcisi olan Frutti Extra Bursaspor’un ise Euro Cup’ta rakibi olarak mücadele verecek.

 

Önceki sezonda mavi yeşilli kulüpte mücadele eden başarılı oyuncu, bu sezon 7 Days Euro Cup’ta mücadele edecek.

 

7 Ekim’de Slovenya’da

 

Point-guard mevkiinde mücadele eden Rion Brown, gelecek sezonda ise Slovenya’nın temsilcilerinden olan Cedevita Olimpija Ljubljana ekibinde forma giyecek.

 

Yeni takımına transfer olan 29 yaşındaki Amerikalı sporcu, Frutti Extra Bursaspor ekibi ile de aynı grupta yer almış olacak.

 

Bursa temsilcisine karşı forma giyecek olan basketbolcunun transferi ise geçtiğimiz günlerde resmen açıklandı. İki takımın Slovenya’da karşı karşıya geleceği gün ise 7 Ekim olarak belirlendi.

Güncel Yazılar