Bursaspor

Savunma Değişiklikleri Dikkatleri Çekti

TFF 1’inci Lig’in 21’inci haftasında Osmanlıspor ekibi ile karşı karşıya gelen Bursaspor, rakibini deplasman mücadelesinde 4-2 skorla mağlup etmeyi başardı. Son 6 müsabakanın dördünde farklı bir geri dörtlü kadrosu ile sahaya çıkan yeşil beyazlıların istikrarı sağlayamadığı ise gözlerden kaçmadı.

TFF 1’inci Lig’de 21’inci haftanın en önemli mücadelelerinden birisi de Bursaspor ve Osmanlıspor ekipleri arasında yaşandı. Deplasmanda rakibini 4-2 skorla mağlup etmeyi başaran yeşil beyazlı ekipte, savunmanın istikrarsız oluşu gözlere çarptı.

Tecrübe sahibi Teknik Direktör İbrahim Üzülmez’in ekibin başına geçmesinin ardından, oynanan 6 müsabakada, savunma dörtlüsü ekibinin 9 farklı isim şeklinde değiştiği dikkatleri çekti.

İstikrarı Kimler Sağlayacak?

İbrahim Üzülmez’in savunma dörtlüsünde düzen sağlayamadığı ise Bursa’nın ve sporun gündemine bomba gibi düştü. Bir üst lige tekrardan dönebilmek için çaba sarf eden ekipte yaşanan değişimler ise hem taraftarın hem de futbol severlerin ilgisini çekti.

6 maçlık süreçte geri dörtlüde yer alan isimler ise dörder kez Sedat Dursun, Anıl Karaer ve Onur Atasayar, üçer kez Abdullahi Shehu, Mamadou Diarra, Tayfur Bingöl, birer kez de Cüneyt Köz, Kerem Can Akyüz ve takımla yollarını ayırmış olan Iasmin Latovlevici şeklinde oldu.