Selçuk Erdoğan

Selçuk Erdoğan İle Bursaspor’un Yolları Resmen Ayrıldı

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olan Bursaspor Kulübü’nde sportif direktör olan Selçuk Erdoğan ile yollar ayrıldı. Yeşil beyazlı kulüpten istifa eden sportif direktör, konuya ilişkin açıklamayı da kendisi yaptı.

TFF 1. Lig ekibi Bursaspor için bu hafta ayrılıkların yaşandığı bir hafta oldu. Teknik Direktör İbrahim Üzülmez ile yollar ayrılırken, kulübün sportif direktörü olan Selçuk Erdoğan da görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Yeşil beyazlı kulübün son birkaç yılda yaşamış olduğu durumdan dolayı çok fazla üzgün olduğunu belirten Erdoğan, Süper Lig için de inancı olduğunu ifade etti. Yeşil beyazlı kulübün şampiyon olduğu lige inanç ve birliktelikle döneceğine de özellikle inandığının altını çizdi.

Kulübe yıllar boyunca zarar veren isimlerin çeyrek gramlık vicdanlarıyla yüzleşebileceklerinin sözünü verebileceklerinin de sorusunu sorarak, dik durduğu için bunları yaşadığını ifade etti. Ve yıllardan beri alışılan düzeni kendisinin bozması sebebiyle başına gelenlerin bu şekilde olduğuna dikkat çekti.

Kendimi Sorumlu Tutuyorum

Sezon başından beri yoğun uğraş ve emek verilen süreçte, futbolun doğası gereği çok fazla iniş ve çıkış yaşandığını da vurgusunu yaptı.

Selçuk Erdoğan ligin son haftalarında takımın yaşamış olduğu performans durumundan dolayı kendisini çok fazla sorumlu tuttuğuna da değindi.

Güncel Yazılar