Selçuk Şahin

Selçuk Şahin’den Açıklamalar

AS TV ekranlarından yayınlanan spor programına konuk olan Selçuk Şahin, çeşitli konular ve geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. Bursaspor’da oynayan Selçuk, sözleşmesinin biteceğini ve şampiyon oldukları taktirde futbolu bırakabileceğini söyledi.

Bursaspor takımının kaptanlarından biri olan Selçuk Şahin, katıldığı spor programında çeşitli konularda açıklamalar yaptı. Korona salgını nedeniyle İzmir’de bulunduğu söyleyen tecrübeli oyuncu, sözleşmesindeki maddeyi açıkladı. Şahin; şampiyon olurlarsa sözleşmesinin otomatik olarak 1 sene daha uzayacağını belirtti.

Ligin geleceği ve takımı hakkında açıklamalarda bulunan Şahin, “ Şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Fakat daha sonra neler yapacağımı henüz bilmiyorum.” Şeklinde konuştu. Bursaspor taraftarının önünde futbolu bırakmanın güzel olacağını belirten oyuncu, futbola veda için en doğru takımlardan birinin Bursaspor olduğunu söyledi.

Bursaspor ve Liglerin Geleceği Hakkında Önemli Açıklamalar

Samimi ve detaylı açıklamalarda bulunan Selçuk Şahin, Bursaspor takımında yaşadıklarını da anlattı. Sezon başından itibaren belli bir süre maaş alamadıklarını belirten oyuncu, virüs salgını nedeniyle takımdan bir indirim talebi gelirse bunu değerlendireceklerini belirtti.

Liglerin geleceği hakkındaki düşüncelerini de açıklayan tecrübeli kaptan, şuan futbol oynanacak ortamın olmadığını söyledi. Maçların Antalya şehrinde oynanmasının doğru olmayacağını belirten Selçuk, hava sıcaklığından dolayı yaz mevsiminde Antalya’da maç oynanmasının mantıklı olmayacağını belirtti.