Ali Akman

Sosyal Medya Paylaşımları İle Bursaspor’dan Evde Kal Çağrısı

Küresel bir salgın olan yeni tip koronavirüs, tüm dünyada olumsuz anlamda etkilerini sürdürmeye devam ediyor. Durumdan en fazla etkilenenler arasında da liglerin süresiz olarak ertelenmesi sebebiyle, pek çok sporcu antrenmanlarını bireysel olarak evden yaparak formda kalmaya çabalıyor.

Spor kulüplerinden art arda gelen haberler neticesinde, pek çok oyuncuda, idari çalışanda ve sağlık ekiplerinde ise yeni tip koronavirüs bulgusuna rastlandı. Bu dönemde ise en önemli çağrıların başında sıkça gelen evde kalma durumu oluştu.

Özellikle spor kulüplerini olumsuz bir şekilde etkileyen yeni tip koronavirüs salgını, sporcuların evde bireysel çalışmalarını sürdürmesine neden olurken, bu süreci sosyal izolasyon çağrısı için de kullanmalarına neden oldu.

Ali Akman’dan Rövaşatalı Evde Kal

En fazla sosyal medya paylaşımlarının yoğunluk gösterdiği süreçte, TFF 1. Lig ekiplerinden Bursaspor Kulübü de, paylaşımlarını etkin bir şekilde gerçekleştirmeye devam etti.

Bursaspor Kulübü’nün başarılı ve bir o kadar genç oyuncusu olan Ali Akman da, yapmış olduğu ‘Evde Kal’ çağrısı ile, son derece şık bir röveşata gerçekleştirdi.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan genç Bursaspor futbolcusu Ali Akman, rövaşata yaparak evde kal çağrısına uyum sağladı. Toplumu da bu hareketi ile sosyal izolasyon bakımından bilinçlendirmeyi başardı.