Taner Alpak

Taner Alpak Maç Sonrası Açıklama Yaptı

TFF 1. Lig’de 34’üncü hafta mücadelesi için kendi evinde lig şampiyonu Hatayspor ekibini konuk eden Bursaspor ekibi, mücadeleden 3-1 skorla mağlup ayrıldı. Alınan mağlubiyetin ardından açıklama yapan Bursaspor Teknik Direktör Yardımcısı Taner Alpak, artık tamamen Play-Off’a odaklandıklarını ifade etti.

TFF 1. Lig’de son hafta mücadelelerine büyük bir heyecanla devam ediliyor. Ligde şampiyonluğu garantileyen Hatayspor olurken, ilk 4 basamakta yer alan ekipler ise Süper Lig hedefi için uğraş veriyor.

Hatayspor mücadelesinden galibiyetle ayrılmayı hedefleyen yeşil beyazlılar ise, bu süreçte ilk 2 basamakta yer almayı ve doğrudan Süper Lig’e yükselmeyi hedef ediniyordu. Fakat yeşil beyazlı kulüp için işler istenildiği gibi de gitmedi.

Hedef Süper Lig

Ligin 34’üncü hafta mücadelesi için Hatayspor ile kozlarını paylaşan yeşil beyazlılar, oyundan 3-1 skorla mağlup ayrılan taraf oldu. Maç sonrası konuşan Teknik Direktör Yardımcısı Taner Alpak ise, artık tamamen Play-Off mcüadelelerine odaklandıklarını açıkça belirtti.

Süper Lig yolunda ligi şampiyon tamamlayan Hatayspor’a teşekkür dileklerinde bulunan Alpak, Bursaspor Kulübü olarak da önlerine bakacaklarını ekledi.  Bundan sonra Süper Lig’de mücadele etmek ve yükselmek için ise yeşil beyazlılar, Play-Off mücadelelerinin hazırlıklarına odaklanmış olacak. Ligde Süper Lig için ilk iki yarışı ise Adana Demirspor ve BB Erzurumspor ekipleri arasında devam ediyordu. Bu yarışı kazanan lacivert beyazlılar oldu.

Güncel Yazılar