İrfan Buz

İrfan Buz Bursaspor’a Gelmek İçin Yola Çıktı

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Bursaspor Kulübü Teknik Direktör İbrahim Üzülmez ile yollarını resmen ayırdığını duyurdu. Yeşil beyazlı ekibin başına kimin geçeceği büyük bir merak konusu olurken, İrfan Buz ile ilgili iddialar ortaya atılmaya başladı.

TFF 1. Lig’de şampiyon olma yolunda mücadele veren Bursaspor Kulübü, ligin bitimine 5 hafta kalan İbrahim Üzülmez ile yollarını resmen ayırdığını duyurdu. Yeşil beyazlı takımın başına kimin geçeceği büyük bir merak konusu olurken, İrfan Buz ile ilgili iddialar gündeme gelmeye başladı.

Bursaspor Kulübü ile adı anılan İrfan Buz ile ismi sık sık anılmaya başlanan yeşil beyazlı kulüp, iddiaya göre teknik adamla prensipte anlaşmaya vardı.

TFF 1. Lig’in önemli ekiplerinden biri olan ve hedefine Süper Lig bulunan Bursaspor Kulübü, almış olduğu yenilginin ardından yeni bir hoca ile yoluna devam etme konusunda da ani karar verdi.

Yeni Hoca Heyecanı

Tecrübeli teknik adamın Bursaspor Kulübü ile yollarını ayırmasının hemen ardından ise Süper Lig ekibi MKE Ankaragücü ile anlaşmaya vardığı öğrenildi.

Teknik adamsız kalan Bursaspor’da ise İrfan Buz ile yapılan görüşmelerin sonucunda, hocayla prensip anlaşması yapıldığı iddiası söz konusu oldu.

Teknik isim konusunda bir türlü istediği yolu tutturamayan Bursaspor’un Almanya’da olan hocanın gelişini beklediği ifade edildi.

Güncel Yazılar