Bursaspor

Bursaspor Teknik Direktörü Üzülmez Açıklama Yaptı

TFF 1’inci Lig ekipleri arasında iddialı olan Bursaspor ekibinin Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, takımı ile ilgili değerlendirmede bulundu. Defansif anlamda sorunları olduğunu belirten tecrübeli teknik adam, puan cetvelindeki ilk 8 ekip arasında da en çok gol yiyen iki takımdan biri olduklarını belirtti.

TFF 1’nci Lig ekipleri arasında yer alan Bursaspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, takımı ile ilgili değerlendirme yaptı. Defansif bakımdan sorunları olduğunu belirten hoca, “Puan cetvelindeki ilk 8 ekip arasında en çok gol giyen iki takımdan biriyiz” dedi.

Lig sürecinde bu tarz sorunların olabileceğini de söyleyen fakat bunu bu şekilde bırakmadan ipi göğüslemek istediklerinin de altını çizen teknik adam, açıklama yaptı.

Önlem Almak Gerekiyor

Teknik hocanın Adana Demirspor ekibi ile ilgili değerlendirme de yaparak, devre arasında eksik mevkilerine doğru oyuncular almış olduğunu da belirterek rakibinin ikinci yarıdaki performansının da iyi olduğunu ve yeşil beyazlı ekip tarafından da zor bir maç olacağını da ekledi. Bu maçta sabırlı olmak gerektiğini de belirterek, “Önlem almamız gereken oyuncuları var ama özellikle taraftara bu konuda uyarıda bulunmak istiyorum. Bu maçta olumsuz anlamda bir tezahürat olursa bundan sonraki maçlarda sahanın kapanması durumu söz konusu olabilirmiş” diyerek, her maçta yanımızda olmaları adına bu maçta dikkat etmeleri gerektiğini ve sadece takımı desteklemeleri gerektiğini ekledi.