Bursaspor zirve

Bursaspor Zirve Takibini Sürdürüyor

2010 yılında şampiyon olarak harika tarih yazan Bursaspor geçtiğimiz yıl yaşanan sıkıntılı süreçle birlikte küme düşmüştü. Bu sezon TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor 3. sırada bulunuyor. Hatayspor ve BB Erzurumspor’u takip eden Bursaspor zirve takibini sürdürüyor. Ligin 2. yarısına Fatih Karagümrük galibiyeti ile başlayan Bursaspor’un puanı ise 30.

Şampiyonluk Hedefleyen Bursaspor’da Transfer Gündemi

Bursaspor’un Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez ”Bursaspor’u daha ileriye taşıyacak, Bursaspor’a yakışan oyuncularla kadromuzu güçlendirmek istiyoruz.” dedi. Kulübün maddi açıdan zor günler yaşadığının farkında olarak en az 3 transfer yapmak istediklerini belirten Üzülmez ”Kafamda almak istediğimiz oyuncular var. Transfer sürecinin ne getireceğini göreceğiz. ” diyerek süreçle ilgili düşüncelerini ifade etti.

Bursaspor transfer döneminde tecrübeli oyuncu Serdar Özkan ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Bursaspor zirve takibini sürdürmek için kadrosunu güçlendirme çalışmalarına devam ediyor. Bununla birlikte 10 numara, kanat ve sol bek mevkilerine de birer takviye yapmak için çalışmalar sürüyor. Bursaspor’un Kerem Can Akyüz, Kaan Kanak ve Yusuf Acer ile ilgilendiği biliniyor.