TFF 2. Lig Beyaz Grupta İnegölspor ’un 6. Hafta Rakibi Isparta 32 Spor

TFF 2. Lig Beyaz grupta 2022 2023 sezonunun 6. Haftasında İnegölspor ile Isparta 32 Spor karşı karşıya geldi. İnegölspor kendi evinde Isparta 32 Spor’u konuk ettiği mücadelede 2 – 0 skor ile galip geldi. Karşılaşma 24 Eylül Cumartesi günü saat 16:00’da İnegöl İlçe Stadyumunda oynandı. Bordo beyazlı ekibin ev sahibi olduğu mücadelede orta hakem Ayberk Demirbaş görev aldı. Ayberk Demirbaş’ın görev aldığı mücadelede yardımcı hakem olarak Uğur Önay ve Melih Kurtuluş görevlendirilirken 4. Hakem ise Erdem Temel görev aldı. Türkiye futbol federasyonu TFF 2. Lig Beyaz grubun 6. hafta maçı için gözlemci olarak Ziya Fidan ve temsilci olarak ise Hakan Halıcı görevlendirildi.

Bordo beyazlı ekip kendi evinde Isparta 32 Spor’u konuk ettiği mücadelede 2 – 0 skora ile galip gelirken 5 haftanın sonucunda puanını 6’ya çıkartmayı başardı ve TFF 2. Lig beyaz grupta maç fazlası ile 12. Sıraya yükseldi. Mağlup olan konuk ekip Isparta 32 Spor ise 6 puanda kaldı ve 15. Sırada kaldı.

İnegölspor – Isparta 32 Spor Maç Kadroları

Teknik direktör Şaban Yıldırım’ın tercih ettiği 4–3–3 dizilişinde sahaya sürdüğü İnegölspor ilk 11 şu şekildeydi:

Kalede Sercan Çobanoğlu, sol bek Orhan Aktaş, stoper tandeminde Ethem Pülgir ve Hamza Özdemir ikilisi, sağ bekte Medeni Bingöl, merkez orta sahada Yılmaz Özeren, Kadir Salih ve Furkan Özyapı üçlüsü, sol kanatta Umut Sönmez, sağ kanatta Ersel Aslıyürek ve santraforda ise Ömer Faruk Ermeç.

Yedekler: Emre Selen, Serhat Emirler, Yunus Emre Duyan, Niyazi Batuhan Salman, Bahadır Taşdelen, Emir Özsoy, Taylan Özgün, Yusuf Ziya Gümüş, Sergen Uzun ve Ömer Faruk Aslan.

Isparta 32 Spor ’da Teknik Direktör Yusuf Şimşek’in tercih ettiği 4–2–3–1 formasyonunda sahaya sürdüğü ilk 11 şu şekildeydi:

Kalede Furkan Beklevic, sol bekte Osman Torun, stoper tandeminde Muhammet Aran ve İsmet Kavuştu ikilisi, sağ bekte Ömer Kandemir, savunma önünde Fatih Cerlek ve Soner Birinci ikilisi, ofansif orta sahada Hüseyin Afkan, sol kanat Abdullah Topkara, sağ kanat Burhan Esser ve santraforda ise Berke Demircan.

Yedekler: Atilla Özmen, Burak Aydın, Cemal Kızılateş, Cem Özdemir, Serhan Yılmaz, Halil Duman, Ömer Çiçek, Oğuzhan Öztürk, Erdem Seçgin ve Bahadır Yıldırım.

TFF 2. Lig Beyaz Grupta Maç Sonuçları

Tarih / SaatEv SahibiSkorKonuk Ekip
24 Eylül Cumartesi Günü Saat 15:30Ankaraspor03Somaspor
24 Eylül Cumartesi Günü Saat 16:00İnegölspor20Isparta32 Spor
24 Eylül Cumartesi Günü Saat 16:00Esenler Erokspor30Nazilli Belediyespor