Trabzonspor futbol takımı

Trabzonspor’un Yeni Gözdesi Burak Kapacak

 Bursaspor’un sağ ve sol kanat oyuncusu olan Burak Kanat, son zamanlarda Trabzonspor futbol takımı tarafından yakın derecede takip ediliyor. Bu durumdan oldukça memnun olan Burak Kapacak, uzun yıldır Bursaspor ile bir geçmişi olduğunu dile getiriyor. 20 yaşında olan genç yetenek ayrıca savunmanın sağında da yer almaya devam ediyor.

Bilindiği üzere her ne kadar korona virüs salgını sürecinde liglere ara verilmiş olsa da takımların transfer çalışmaları son sürat devam ediyor. Trabzonspor futbol takımı da bu kapsamda gelecek sezonun hazırlıklarını şimdiden yapmaya başladı. Bu kapsamda ilk olarak yerli transfere yönelen bordo mavili ekip, Anadolu kulüplerinin kapısını çalacak!

Burak Kapacak Trabzon’a Gelecek Mi?

Trabzonspor bünyesinde yer alan haberde Burak Kapacak ile oldukça yakından ilgili oldukları yer alıyor. Burak Kapacak ile görüşen Karadeniz gazetesi, genç futbolcuya “Trabzonspor’a gelecek misin? Diye sordu.  Süper Lig’de şampiyonluğun en iddialı takımları arasında yer alan bordo mavili ekip, gelecek sezon hazırlıkları şimdiden başladı.

Trabzonspor futbol takımı gelecek seneki transfer hazırlıkları kapsamında hem sağ hem de sol kanatta oynayabilen Burak Kanat’la başladı. Bu doğrultuda bordo mavili ekibin görüşmelere başladığı da ifade ediliyor.