Traore

Traore Artık Resmen Bursaspor’lu Oldu

Devre arasında transfer sürecinde takımını daha da güçlendirmek için çok çaba sarf eden Bursaspor ekibi görüşmüş olduğu Abdou Razack Traore ile sözleşme imzalandı.

Devre arasında ekibini daha üste çıkartmak için yeni transferler yapan yeşil beyazlı ekip, dün İbrahim Yazıcı Özlüce Tesisleri’nde görüşmüş olduğu ve anlaştığı Abdou Razack Traore ile sözleşme imzaladı. Tesiste yeni transferini tanıtan ekip, taraftara açık olarak bir tören gerçekleştirdi. Burkina Fasolu oyuncunun yeşil beyazlı takımda giyeceği forma ise 99 numara olacak.

31 yaşındaki tecrübeli futbolcuya olan taraftarın ilgisi ise görülmeye değer görüntü oluşturdu. Gelen taraftara yönelik konuşan başarılı oyuncu herkese geldiği için teşekkür ederek, “Umarım herkes için çok güzel macera olur. Allah’ın izniyle Süper Lig’e dönebiliriz” ifadelerini kullandı.

Yapmış olduğu açıklamada takıma yardım etmek için burada olduğunun da altını çizen Traore

 “Kendi naçizane tecrübemi de getireceğim. Çok iyi takımımız var” diyerek hedeflere ulaşmak için hep birlikte çalışacaklarını da belirtti.

Play-Off  Oynamak İstemiyoruz

İmza töreninde açıklama yapan Bursaspor Başkanı Mesut Mestan da, “İnşallah bu sezon hedeflemiş olduğu yere varacağız” diyerek kadrosunun yetenekli olduğunu, alınan 5 oyuncunun da takıma doğrudan katkı sağlayacağının altını çizdi. Play-off oynamak istemediklerini belirten Başkan, “İnşallah bir aksilik yaşamadan 2 Mayıs’ta hedeflediğimiz yere varacağız. Biz buradan şampiyon olarak çıkmak istiyoruz” dedi.