Vefa Temel

Vefa Temel Kayserispor Yolundan Döndürüldü

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir tempo ile devam ediyor. Gelecek dönemde iddialı kadro kurmak isteyen ve Süper Lig’i hedefleyen yeşil beyazlılar, U19 takımının başarılı isimlerinden Vefa Temel ile profesyonel sözleşmeye de imza attığını duyurdu.

Süper Lig’e yükselme yolunda başarılı bir sezonu geriden bırakan TFF 1. Lig temsilcisi Bursaspor Kulübü, yeni sezon için sıkı hazırlanıyor. Gelecek sezonda daha güçlü ve dinamik gir ekip kurmayı amaçlayan yeşil beyazlılar, U19  takımının başarılı oyuncusu Vefa Temel ile profesyonel sözleşmeye imza attığını duyurdu.

Transfer döneminin son derece hareketli geçtiği son günlerde, Bursaspor kadrosunu güçlendirme çalışmalarına devam ediyor. Önceki hafta ise amatör statüsü ile Kayserispor’a gittiği ifade edilen 2002 doğumlu Temel, Bursaspor Kulübü tarafından ikna edildi.

Ali Ay Döneminde Getirilmişti

19 yaşındaki yetenekli sporcuyu kadrosuna alan yeşil beyazlı takım, böylelikle son derece önemli bir geri dönüşü de gerçekleştirmiş oldu.

Özellikle altyapıya verdiği önemle öne çıkan Bursaspor Kulübü, yeni sezonda iddialı kadro ile mücadele etmeye ise devam edecek.

Öte yandan edinilen bilgilere göre Kulüp Başkanı Mesut Mestan ve Sportif Direktör Mustafa Gönden’in çalışmaları neticesinde, Ali Ay döneminde Fransa’dan getirilmiş olan Vefa Temel ile profesyonel sözleşmeye de imza atıldığı öğrenildi.

Güncel Yazılar