Bursaspor

Yeşil Beyazlı Ekip Osmanlı İle Olacak Mücadelesine Sıkı Hazırlanıyor

Ligin 21’inci haftası için Bursaspor ekibinde Osmanlıspor hazırlıkları başladı. İddialı ekiplerden biri olan ekip, İbrahim Üzülmez yönetiminde sıkı bir antrenman sürecine girdi.

Lig’in 21’inci haftasında deplasman mücadelesi için Osmanlıspor ile karşı karşıya gelecek Bursaspor ekibi, hazırlıklarına sıkı bir şekilde başladı. Dün öğle saatleri itibariyle antrenmana başlayan Bursa ekibi, tecrübeli Teknik Direktör İbrahim Üzülmez yönetimindeki hazırlıklarına düz koşu yaparak başladı.

Puan kazanarak bir üst lige tekrardan ulaşabilmek adına yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren ekip, Osmanlıspor karşısında da galibiyet edinerek kendini lig içerisinde üst sıraya yerleştirmek istiyor.

Süper Lig’e yükselebilmek adına pek çok anlamda kendini geliştiren yeşil beyazlı ekip, İbrahim Üzülmez ile daha da güçlü bir takım oluşturma yolunda ilerliyor.

Düz Koşunun Ardından Pas Atışları İle Devam Edildi

Üzülmez’in yönetiminde olan Bursa ekibi, antrenmanına pas press hazırlıkları ile devam etti. İdmanın sonlarına gelindiğinde ise çift kale maç yapan ekip, bugün yapacağı yoğun antrenman temposuyla da Osmanlıspor ile olacak mücadelesine sıkı bir şekilde hazırlanmayı sürdürecek.