bursaspor

Yeşil Beyazlı Ekip’te 4 İmza

Devre arasında her takımda hareketli geçen transfer sürecine, Bursaspor da katıldı. Serdar Özkan, Emrullah Şalk, Kerem Can Akyüz ve Tayfur Bingöl ile sözleşme imzalayan yeşil beyazlı ekip, kadrosunu hayli güçlendirmeyi başardı.

Devre arasında gerçekleşen transfer sürecinde 4 isim ile anlaşan Bursaspor yönetimi, üst lige yükselmek için kadrosunu güçlendirme gayreti içerisinde. Yeni transferler arasında yer alan Serdar Özkan’a ise tepki çığ gibi büyüdü.

Devre arasında ekibe katılan Serdar Özkan, Tayfur Bingöl, Kerem Can Akyüz ve Emrullah Şalk için imza töreni gerçekleşti. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleşen imza töreni, taraftara açık olarak yapıldı.

Konuya ilişkin açıklama yapan Mesut Mestan ise, devre arasında anlaşmış oldukları 4 oyuncuya ve taraftara Bursaspor’u seçtikleri ve geldikleri için teşekkür ettiğini söyledi.

 Mestan, “İnşallah hak ettiğimiz yere hep birlikte geleceğiz, biz hepimiz bir arada olduğumuzda neleri gördük. İstemediğimiz bir ligdeyiz, kendimizi burada misafir olarak düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Yeniden Büyük Bursaspor

Yeni sloganın ‘Yeniden büyük Bursaspor’ olduğunu söyleyen Mesut Mestan, futbolcuları Akhisarspor maçına yetiştirmek için çalıştıklarının da altını çizdi.