Yevgen Seleznov

Yevgen Seleznov’dan Lig Değerlendirmesi

TFF 1. Lig’de mücadeleden Bursaspor Kulübü’nün başarılı santrafor mevki oyuncusu Yevgen Seleznov, takımının şampiyonluğuna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Yeşil beyazlı futbolcu, ilk 3 mücadeleyi kazanmaları durumunda şampiyon olacaklarını inandığını söyledi.

Bursaspor ekibinin başarılı oyuncusu Yevgen Seleznov, kulübün durumuna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olan Bursa ekibinin, ilk 3 mücadeleyi kazanması durumunda ise şampiyon olacaklarına inandığının altını çizdi.

Koronavirüs salgını sebebiyle sahalardan uzak kalınan dönemde, herkesin maçları çok özlediğini de ekleyen Ukraynalı oyuncu, tek sorunun taraftarın olmayacak olmasına dikkat çekti. Taraftarsız futbolun ise, futbol olmadığına vurgu yapan sporcu, bu durumun tüm dünyada aynı olduğunu da değindi.

Herkesin idmanlara devam etmekten de mutluluk duyduğunu düşündüğünü ekleyen Seleznov, karantina sürecinde ise evde kaldığını ekledi. Havalimanları ve ülke sınırlarının da kapalı olduğunu hatırlatan yıldız, ata bindiğini de belirtti. Ve evde sürekli kalmanın da çok zor olduğunu itiraf etti.

Keçiörengücü Maçı Zorlu Olacak

İdmanlara ise sakatlıkla döndüğünü ifade eden Ukraynalı oyuncu, karantina döneminde futbol oynamaya çalışırken ayak parmağını kırdığını söyledi. Fakat şu anda da iyi olduğunu ekledi.

Öte yandan ligde kalan 6 haftanın önemine de değinen Yevgen Seleznov, önlerinde zorluklar olduğunu ve Keçiörengücü deplasmanının da zor olacağını söyledi.

Güncel Yazılar