Galatasaray Paredes’te Ters Köşe Olabilir

Sarı kırmızılı takım Galatasaray, Fransız ekibi olan Paris Saint Germain forması giyen ve sezonu kiralık olarak İtalyan ekibi Juventus’ da geçiren 28 yasındaki Arjantinli ön libero Leandro Paredes’i kadrosuna katmak istiyor.

28 yasındaki Arjantinli ön libero Leandro Paredes in ismi uzun süredir sarı kırmızılı takım ile anılmaya devam etse de her iki taraftan da net bir açıklama gelmedi.

Sarı kırmızılı takım Fransız ekibi ile pazarlıklarına devam etse de öncelikleri olarak 28 yasındaki Arjantinli ön libero Leandro Paredes’i bonservisi ile beraber almak olsa da transfer de kendileri ni şans bırakmak istemiyorlar.

Sarı kırmızılı takım Galatasaray ‘ın Fransız ekibi olan Paris Saint Germain ile transfer de ilişkileri iyi olduğu için bu transferi bitirmek isteseler de zorluklar çıkacak gibi.

28 yasındaki Arjantinli ön libero Leandro Paredes’in hem takım arkadaşı hem de vatandaşı olan ve sezonu sarı kırmızılı takım da geçiren Mauro Icardi bu transferde etkili bir rol oynayacak. Galatasaray hakkında bilgiler veren Mauro Icardi vatandaşı Leandro Paredes’in sarı kırmızılı takıma gelmesi için elinden geleni de yapmaya başlasa da bu transfer de Leandro Paredes’ in pesinde ki tek takım Galatasaray değil.

İtalya ‘ da oldukça bilenen biri oyuncu olan olarak 28 yasındaki Arjantinli ön libero Leandro Paredes için Milan ve Inter ‘ in yanın da Lazio’ nun da ciddi olarak ilgilendiği ortaya çıktı.

Güçlü takımların Avrupa ekiplerinin ortaya çıkması ile sarı kırmızılı takım transfer de anlaştık derken ters köşe olma ihtimalleri de devam ediyor.

İTALYAN EKİPLERİ PAREDES‘İN PEŞİNDE

28 yasındaki Arjantinli ön libero Leandro Paredes sarı kırmızılı takım Galatasaray ile uzun süredir geçmeye devam ediyor.

Tecrübeli oyuncunun bonservisi Fransız ekibi PSG’  de. Bu sezonu İtalya’ da Juventus’ da kiralık olarak tecrübeli isim bu sayede İtalyan ekiplerinin de gündemine girmiş oldu.

İtalyan ekibi Lazio, orta saha bölgesini Leandro Paredes ile güçlendirmek istediği haberleri İtalya’ da çok fazla geçmeye başlarken, Arjantinli ön libero için Lazio dışında Çizme devleri Milan ve Inter’in de Paredes’i transfer etmek isteyen kulüpler arasında olduğu iddia edildi.

Geçtiğimiz sezonu Juventus’ta kiralık olarak geçiren Paredes, kariyerini İtalya’da sürdürmek istiyor. Sarı kırmızılı takımın ikna etme çabaları devam etse de ibre artık yavaş yavaş İtalyan ekiplerine doğru dönmeye başladı diye biliriz.

Yıldız oyuncunun ilk tercihi Şampiyonlar Ligi’ne katılım sağlayacak olan bir takıma gitmek olurken, geçen sezon da İtalya’ da kaldığı için ortamı bilen tecrübeli isim İtalyan takımlarına doğru döndü gibi.

JUVENTUS’ TA KİRALIK OLARAK SEZONU TAMAMLADI

Geçtiğimiz sezon İtalya Serie A’da 25 karşılaşmada forma giyen Paredes, 1 gollük katkı sağlayarak sezonu tamamlamıştı.