Bursaspor

Bursaspor Kulübü Başkan Adayı Erkan Kamat Çalışmalara Katıldı

TFF 1. Lig 2020-2021 sezonu içi hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Gelecek sezona sıkı bir tempo ile çıkmaya hazırlanan Bursaspor Kulübü, antrenman çalışmalarını ise tesislerde sürdürüyor.

 

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü, yeni sezon için hazırlıklarını sıkı bir çalışma temposu ile sürdürüyor. Önceki sezonda Süper Lig’e yükselmesinin eşiğinden dönen yeşil beyazlılar, yeni sezonda ise doğrudan hedefine üst ligi almış durumda.

 

Çalışmalarını Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde sürdüren Bursaspor Kulübü’nün son idmanında ise yeşil beyazlı kulübün Başkan Adayı Erkan Kamat da katılım gösterdi.

 

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleşen idmana katılanlar arasında mevcut başkan Mesut Mestan, yönetim kurulu üyeleri ve Sportif Direktör Mustafa Gönen yer aldı.

 

Hep birlikte saha kenarından çalışmaları takip eden yeşil beyazlılar, takımın ve kulübün durumuna ilişkin de konuştular .

 

Kulübün Durumu Konuşuldu

 

Öte yandan Bursaspor Kulübü Başkan Adayı Erkan Kamat, yeşil beyazlı kulübün durumuna ilişkin Mesut Mestan ile Mustafa Gönen’den bilgi aldı.

 

Önceki sezonda Play-Off yarı final mücadelesinde Adana Demirspor Kulübü ile kozlarını paylaşan yeşil beyazlı kulüp, Süper Lig’e yükselme başarısını ise gösterememişti.

Yeni sezonda doğrudan Süper Lig’i hedefleyen Bursa temsilcisi, bu yönde hem antrenman çalışmalarına hem de transfer çalışmalarına devam ederken, yönetimdeki olası değişiklik için de çalışmalarını sürdürdü.

Güncel Yazılar