Bursaspor

Bursaspor Armalı Maske Satışı Yapacak

Yeni tip koronavirüs salgını tüm dünyada etkilerini göstermeye devam ediyor. Bu süreçte yaşam koşullarında ise belirli değişiklikler yaşanıyor. Bunlardan biri ise hayatımıza pandemi ile giren ve aksesuar halini alan maskeler oldu.

Beraberinde çeşitli sektörlerin oluşumuna ve farklı modellerin ortaya çıkarılmasına da neden oldu maskelerde ise, Bursaspor Kulübü’nden farklı bir hareket geldi. Bursalı tekstil firmaları tarafından bugüne kadar 18 bin bez maske üretiminin ardından, Bursaspor artık cerrahi maske satışına da geçecek. Üstelik satışlar da Bursastore üzerinden gerçekleştirilmiş olacak.

Bursastore’den Sorumlu Yönetici Kıvanç Cakaloğlu ile Bursalı iş insanı olan Cihan Çatallar ve ortağı Sercan Şimşiroğlu ise konuya ilişkin görüşme gerçekleştirdi. Görüşmeye ise Bursaspor Kulübü’nün eski yöneticisi olan Hakan Dinçtürk’ün aracı olduğu öğrenildi.

İki iş insanının yeşil beyazlı kulübe 16 bin cerrahi bağışlamak istediği öğrenilirken, bu anlamda yapılan görüşmelerin ise olumlu sonuçlandığı bilgisi edinildi.

415 Bin Lira Gelir Elde Edilecek

Yapılan görüşmeler neticesinde Bursaspor ve Bursastore özel armalı kutularda 10’arlı olarak Bursastore üzerinden 10 liraya cerrahi maske satın alabilecek.

10’arlı kutularda bulunacak cerrahi maskelerin ise 3 katlı ve telli olacağı ifade edildi. Kutuların da en kısa sürede Bursastore’a teslim edileceğinin özellikle altı çizildi.

Kulübün, bez ve cerrahi maskelerin hepsini satması durumunda da 415 bin lira gelir elde edeceği paylaşıldı.

Güncel Yazılar