Furkan Soyalp

Eski Bursasporlu Furkan Soyalp’den Eski Kulübüne İlişkin Duygulandıran İtiraflar

Geçmiş süreçte Bursaspor Kulübü’nde forma giyen Furkan Soyalp, yeşil beyazlı kulüpteki günlerini unutamayacağını söyleyerek duygulandırdı. Bursa ekibinde yetiştiği ve A Takım forması giydiği için gurur duyduğunu söyleyen oyuncu, hayranlarının cevaplarını yanıtladı.

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Bursaspor Kulübü’nün eski oyuncusu Furkan Soyalp, şimdilerde Gazişehir formasını terleterek kariyerine devam ediyor. Başarılı oyuncu, yapmış olduğu açıklamada Pablo Martin Batala’ya duyduğu hayranlıktan da bahsederek, Fenerbahçe’ye atmış olduğu golün yerinin ise ayrı olduğunu söyledi.

Bursaspor Kulübü ile sözleşmesi sona eren ve sonrasında Başakşehir ekibine geçen genç sporcu, buradan da Gazişehir’e kiralık olarak transfer edilmişti. Başarılı futbolcu, yeşil beyazlı ekipteki günlerini ise unutamadığını söyledi.

Sosyal medya üzerinden hayranlarının sorularını cevaplayan Soyalp, Bursaspor Kulübü’nün kendisindeki yerinin çok ayrı olduğunu itiraf etti. Öte yandan sarı lacivertli ekip Fenerbahçe’ye de atmış olduğu golü unutamadığını söyleyen sporcu, soruların cevaplarında ise Batalla’ya duyduğu hayranlıktan da bahsetmeden edemedi.

Bursaspor’da Yetiştiğim İçin Gurur Duyuyorum

Birlikte oynamaktan da keyif aldığı sporcunun Martin Batalla olduğunu da belirten genç futbolcu, yeşil beyazlı kulübün alt yapısında yetişerek, A Takım forması giyen ve gol atmanın da yine kendisine nasip olduğunu söyleyerek, bununla da gurur duyduğunu özellikle ifade etti.