Bursaspor

Bursaspor Teknik Direktörüne Batalla’dan Destek

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü’nün başarılı isimleri arasında yer alan Pablo Martin Batalla, önemli açıklamalara imza attı. Takımın yeni Teknik Direktörü Mustafa Er ile ilgili konuşan başarılı oyuncu, hocasının harika olduğunun altını çizdi.

TFF 1. Lig’de mücadele eden kulüp önceki sezon art arda yaşadığı teknik direktör değişimleri ile karmaşık bir süreç yaşamıştı. Süper Lig’e yükselme yolunda önemli adımlar kat eden fakat Play-Off yarı final mücadelesinde Adana Demirspor Kulübü’ne karşı mağlup olan takım, yeni sezonu da TFF 1. Lig’de karşılamaya hazırlanıyor.

Yeni sezonda doğrudan Süper Lig’i hedef edinen ve hazırlıklarını da buna göre yapan yeşil beyazlı takım, ilk iş olarak da teknik adamda değişikliğe gitti.

İrfan Buz’un ayrılık kararının ardından, Teknik Direktör Mustafa Er ile anlaşan kulüp, yeni sezona da yoğun bir şekilde çalışmaya başladı.

Teknik adamın gelişinin ardından, yeşil beyazlı takımın başarılı isimleri arasında yer alan Pablo   Martin Batalla ise teknik adama ilişkin konuştu.

Sözleşme Sonrası Da Aramıştı

Çalıştırıcıya destek veren sporcu, Mustafa hocanın harika bir insan olduğunu belirterek, Bursaspor Kulübü başında da çok iyi sonuçlar alarak başarılı olması için dilekte bulundu.

Eski hocasına Arjantin’den destek veren Batalla,  hocasını da yeni sözleşmesi için arayarak başarı dileklerinde bulundu.

Güncel Yazılar